30.3.2019

V únoru 2019 byl dokončen nový web www.staryhrad.cz.

Za pozornost stojí zejména model Starého hradu, časová osa, která je průběžně doplňována, schéma Sladovnické věž a další. K 31.3.2019 bylo již zpracováno a vloženo přes padesát různých článků. A stále to nestačí. Materiálu je tolik ... V současnosti tedy probíhá vkládání další vkládání článků a různých pokladů.

Otvíráme tedy nové dveře do Staré památky. Nahlédněte na nové stránky. Budeme se snažit naplnit veškeré položky tak, aby se i na těchto stránkách plně zjevila krása Starého hradu.

Zcela zanedbané památky, která ačkoliv má hrubý zanedbaný kabát, má tak bohatou minulost a která nám postupně znovu vyrůstá před očima. Připojujeme i obrázek renovovaných dveří, které jsou v příkrém kontrastu se zanedbanou fasádou. Chceme aby i tyto stránky, tak trochu připomínaly onu zanedbanost, která nám před očima roste znovu do svého významu a krásy.

Nové články vkládáme postupně. Je nutné zpracovat obrovské množství materiálu a tak i stránky postupně budou nabývat objemu. Zachovejte nám proto přízeň a čas od času mrkněte co je nového.

Podpora Starého hradu

© 2024 Starý hrad