Přes prázdniny opět organizujeme brigády pro studenty ve věku od 15-ti let (včetně). Podmínkou je ukončené základní vzdělání. Je třeba předložit poslední vysvědčení ze ZŠ, nebo potvrzení o studiu na SŠ nebo VŠ - postačí index apod.

Jedná se o drobné pomocné práce, jako jsou: čištění a nátěry konstrukcí, odvážení sutí, drobné zednické práce, drobné výkopy do 50 cm hloubky, úklid pracoviště, nošení materiálu, vyklízení prostor a pod. Na pracovišti je zajištěn trvalý dozor osoby nad 18 let mající praktické zkušenosti s vedením mládeže (skautský vedoucí) a prováděním drobných stavebních prací. Z Třebíče je obvykle možná každodenně doprava tam i zpět osobními vozy. V případě, že bude více lidí, je možná doprava autobusem běžných linek. Do Želetavy je rozumné spojení jak z Třebíče, tak i z Moravských Budějovic. Zvyklost práce doma výhodou. Brigády jsou placené příspěvkem. Záchrana Starého hradu není výdělečnou záležitostí. Odměna činí 90,- Kč na hodinu dle vykonávané práce a přístupu k práci. Pracovní a ochranné pomůcky zajišťujeme. Je třeba běžný pracovní či jiný oděv, který může být zašpiněn apod.

Informace ke COVID-19: Osobní roušku sebou. Její užívání se bude řídit stavem vládních či hygienických opatření.

AKTUALIZACE (25.7.): Na srpen jsou ještě dvě volná místa! Navíc se zajímavou prací - součástí prací budou nově archeologické výkopy přímo v areálu Starého hradu.

AKTUALIZACE (28.8.): Ještě můžeme vzít dva brigádníky na září 2020.

Přihlásit se na brigádu je možné zde:

Telefon 777 189 567
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zachraňme Starý hrad, z.s.
Vítězslava Nezvala 5/9
674 01 Třebíč.

 

Podpora Starého hradu

© 2021 Starý hrad