Podpora TERNO COLOUR

středa, 20 únor, 2013

Firma TERNO COLOUR se rozhodla, že z prodeje svých výrobků podpoří obnovu Starého hradu. Více zde

Novinky

 • 14.01.2014 -  Plány na rok 2014

  Byla zpracována další část záměru obnovy a získali jsme kladné stanovisko pro další postup prací. Podali jsme žádost o příspěvek do Havarijního fondu a plánujeme podat také žádost u Kraje Vysočina.

 • 20.02.2013 -  Podpora TERNO COLOUR

  Firma TERNO COLOUR se rozhodla, že z prodeje svých výrobků podpoří obnovu Starého hradu. Více zde

 • 19.07.2015 -  Práce 2015

  Práce 2015

  LEDEN,ÚNOR: Byla vypracován návrh na provedení další etapy zachránných prací a podána žádost v rámci Havarijního programu.

  BŘEZEN: Proběhlo setkání v Knihovně Městyse Želetava, kdy bylo získání velmi mnoho zajímavých poznatků, zejména od pana Musila. A paní Novákové za zajištění místa setkání.

  DUBEN: Konečně se našla zmínka v Pivovarských listech ročník 1908, která umožňuje upřesnit rok instalace technologie. S tím jsme si dělal starosti, protože se to ani nenašlo ve výrobních dokumentacích, jako by to snad ani neexistovalo. Děkujeme ing. Starcovi z Pivovarnického muzea a archívu.

  KVĚTEN: Dokoupili jsme staré pivovarské sklepy. Bylo to náročnější než jsme čekali, hromada právní práce a jednání, ale nakonec vše dobře dopadlo.

  ČERVEN: Provedeno provizorní zabezpeční sklepů.

  ČERVENEC: Probíráme možnosti a práce s realizační firmou.

  SRPEN, ZÁŘÍ: Plánujeme obnovu střechy věže a další práce.

  ŘÍJEN - PROSINEC: Plánujeme přípravné práce na projektování opravy střech A2 a B, jednání s památkáří,stavebním úřadem, projektantem apod.